دانلود سریال Veep (2012–2019) 720p HDTV
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت07
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.3
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل هفتم | پایان سریال
ژانر : کمدی رده سنی : کارگردان : Becky Martin , Chris Addison , Armando Iannucci نویسنده : Armando Iannucci , Simon Blackwell , Tony Roche محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 22 April 2012 (USA) زمان : 28 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : سلینا میر (جولیا لوسی-دریفوس) یک سناتور ایالات متحده است که موفق می شود به مقام معاونت رییس جمهور آن کشور برسد؛ اما هیچ چیز آنگونه که او انتظار داشت نیست و همه چیز درست شبیه آن چیزهایی است که همه دوستانش به او اخطار داده بودند...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2017
Nominee
Best Television Series - Musical or Comedy
Best Performance by an Actress in a Television Series - Musical or Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
2016
Nominee
Best Television Series - Comedy or Musical
Best Performance by an Actress in a Television Series - Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2015
Nominee
Best Performance by an Actress in a Television Series - Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Best Performance by an Actress in a Television Series - Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2013
Nominee
Best Performance by an Actress in a Television Series - Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
Primetime Emmy Awards
2017
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Dorian Frankel (casting director) ,
Sibby Kirchgessner (casting director) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (Half-Hour)
David J. Miller ,
Outstanding Comedy Series
David Mandel (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (executive producer) ,
Lewis Morton (executive producer) ,
Morgan Sackett (executive producer) ,
Peter Huyck (co-executive producer) ,
Alex Gregory (co-executive producer) ,
Georgia Pritchett (co-executive producer) ,
Jennifer Crittenden (co-executive producer) ,
Gabrielle Allan (co-executive producer) ,
Ian Maxtone-Graham (co-executive producer) ,
Steve Hely (co-executive producer) ,
Ted Cohen (co-executive producer) ,
David Hyman (co-executive producer) ,
Rachel Axler (supervising producer) ,
Billy Kimball (supervising producer) ,
Dale Stern (producer) ,
Erik Kenward (consulting producer) ,
Dan Mintz (consulting producer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Jim Gloster (production designer) ,
Andrew Leitch (art director) ,
Kimberly Wannop (set decorator) ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Matt Walsh ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Morgan Sackett ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
David Mandel ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Dale Stern ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Billy Kimball ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
David Mandel ,
Outstanding Guest Actor in a Comedy Series
Hugh Laurie ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Eric Kissack ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Roger Nygard ,
Gennady Fridman ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
John W. Cook II (re-recording mixer) ,
William Freesh (re-recording mixer) ,
William F. MacPherson (production mixer) ,
2016
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Comedy Series
David Mandel (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (executive producer) ,
Lewis Morton (executive producer) ,
Christopher Godsick (executive producer) ,
Morgan Sackett (co-executive producer) ,
Sean Gray (co-executive producer) ,
Peter Huyck (co-executive producer) ,
Alex Gregory (co-executive producer) ,
Jim Margolis (co-executive producer) ,
Georgia Pritchett (co-executive producer) ,
Will Smith (co-executive producer) ,
Chris Addison (supervising producer) ,
Rachel Axler (supervising producer) ,
David Hyman (produced by) ,
Erik Kenward (consulting producer) ,
Billy Kimball (consulting producer) ,
Steve Koren (consulting producer) ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Allison Jones (casting director) ,
Ben Harris (casting director) ,
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Matt Walsh ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Chris Addison ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
David Mandel ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Dale Stern ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
David Mandel ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alex Gregory ,
Peter Huyck ,
Outstanding Guest Actor in a Comedy Series
Martin Mull ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Jim Gloster (production designer) ,
Karen Steward (art director) ,
Kimberly Wannop (set decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
John W. Cook II (re-recording mixer) ,
William Freesh (re-recording mixer) ,
William F. MacPherson (production mixer) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Steven Rasch (editor) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Shawn Paper ,
2015
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Simon Blackwell ,
Tony Roche ,
Armando Iannucci ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Allison Jones (casting director) ,
Pat Moran (casting director) ,
Meredith Tucker (casting director) ,
Outstanding Comedy Series
Armando Iannucci (executive producer) ,
Christopher Godsick (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Chris Addison (executive producer) ,
Simon Blackwell (executive producer) ,
Tony Roche (executive producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (executive producer) ,
Stephanie Laing (executive producer) ,
Bill Hill (produced by) ,
Kevin Cecil (supervising producer) ,
Roger Drew (supervising producer) ,
Sean Gray (supervising producer) ,
Ian Martin (supervising producer) ,
Georgia Pritchett (supervising producer) ,
Andy Riley (supervising producer) ,
Will Smith (supervising producer) ,
2015
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
William F. MacPherson (production sound mixer) ,
Richard Davey (re-recording mixer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Jim Gloster (Production Designer) ,
E. David Cosier (Art Director) ,
Jennifer Engel (set decorator) ,
2014
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Simon Blackwell ,
Tony Roche ,
Armando Iannucci ,
Outstanding Guest Actor in a Comedy Series
Gary Cole ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
William F. MacPherson (production sound mixer) ,
Richard Davey (re-recording mixer) ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Allison Jones (casting director) ,
Pat Moran (casting director) ,
Meredith Tucker (casting director) ,
Outstanding Comedy Series
Armando Iannucci (executive producer) ,
Christopher Godsick (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Simon Blackwell (co-executive producer) ,
Tony Roche (co-executive producer) ,
Chris Addison (supervising producer) ,
Roger Drew (supervising producer) ,
Sean Gray (supervising producer) ,
Ian Martin (supervising producer) ,
Will Smith (supervising producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (producer) ,
Stephanie Laing (produced by) ,
Outstanding Art Direction for a Contemporary Program (Half-Hour or Less)
Jim Gloster (production designer) ,
Sharon Davis (art director) ,
Jennifer Engel (set decorator) ,
2013
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
2013
Nominee
Outstanding Casting for a Comedy Series
Allison Jones (casting director) ,
Pat Moran (location casting director) ,
Meredith Tucker (location casting director) ,
Outstanding Comedy Series
Armando Iannucci (executive producer) ,
Christopher Godsick (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Simon Blackwell (co-executive producer) ,
Tony Roche (co-executive producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (producer) ,
Stephanie Laing (producer) ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
2012
Winner
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2012
Nominee
Outstanding Casting for a Comedy Series
Allison Jones ,
Pat Moran ,
Jennifer Euston ,
Outstanding Comedy Series
Armando Iannucci (executive producer) ,
Christopher Godsick (executive producer) ,
Frank Rich (executive producer) ,
Simon Blackwell (co-executive producer) ,
Tony Roche (co-executive producer) ,
Julia Louis-Dreyfus (producer) ,
Stephanie Laing (producer) ,
Screen Actors Guild Awards
2018
Winner
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Dan Bakkedahl ,
Anna Chlumsky ,
Gary Cole ,
Margaret Colin ,
Kevin Dunn ,
Clea DuVall ,
Nelson Franklin ,
Tony Hale ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Sam Richardson ,
Paul Scheer ,
Reid Scott ,
Timothy Simons ,
Sarah Sutherland ,
Matt Walsh ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2017
Winner
Outstanding Performance by a Female Actor in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2017
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Dan Bakkedahl ,
Sufe Bradshaw ,
Anna Chlumsky ,
Gary Cole ,
Kevin Dunn ,
Clea DuVall ,
Nelson Franklin ,
Tony Hale ,
Hugh Laurie ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Sam Richardson ,
Reid Scott ,
Timothy Simons ,
John Slattery ,
Sarah Sutherland ,
Matt Walsh ,
Wayne Wilderson ,
2016
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Diedrich Bader ,
Sufe Bradshaw ,
Anna Chlumsky ,
Gary Cole ,
Kevin Dunn ,
Tony Hale ,
Hugh Laurie ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Phil Reeves ,
Sam Richardson ,
Reid Scott ,
Timothy Simons ,
Sarah Sutherland ,
Matt Walsh ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2015
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Sufe Bradshaw ,
Anna Chlumsky ,
Gary Cole ,
Kevin Dunn ,
Tony Hale ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Reid Scott ,
Timothy Simons ,
Matt Walsh ,
2014
Winner
Outstanding Performance by a Female Actor in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Sufe Bradshaw ,
Anna Chlumsky ,
Gary Cole ,
Kevin Dunn ,
Tony Hale ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Reid Scott ,
Timothy Simons ,
Matt Walsh ,
ADG Awards
2015
Nominee
Excellence in Production Design for a Half Hour Comtempory Television Show
Jim Gloster ,
Sharon Davis ,
AFI Awards, USA
2017
Winner
TV Program of the Year
2014
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2018
Nominee
Best Edited Comedy Series for Non-Commercial Television
Roger Nygard ,
Gennady Fridman ,
2017
Winner
Best Edited Half-Hour Series for Television
Steven Rasch ,
2017
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Shawn Paper ,
2016
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Gary Dollner ,
2015
Winner
Best Edited Half-Hour Series for Television
Anthony Boys ,
American Comedy Awards, USA
2014
Nominee
Best Comedy Actress - TV
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Comedy Series
Funniest Supporting Male Performer in a TV Series
Tony Hale ,
Art Directors Guild
2018
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Jim Gloster (production designer) ,
Andrew Leitch (art director) ,
Arthur Chadwick (set designer) ,
Alan Farkas (set designer) ,
Graham Ratliff (graphic designer) ,
Kimberly Wannop (set decorator) ,
2017
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Jim Gloster (production designer) ,
Karen Steward (art director) ,
Andrew Leitch (set designer) ,
Robert Bernard (graphic designer) ,
Richard Ewan (scenic artist) ,
Shelley A. Wallace (set designer) ,
Kimberly Wannop (set decorator) ,
2016
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Jim Gloster (production designer) ,
E. David Cosier (art director) ,
Kuo Pao Lian (set designer) ,
Kenneth Roman (graphic designer) ,
Jennifer Engel (set decorator) ,
2015
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Jim Gloster (production designer) ,
Sharon Davis (art director) ,
E. David Cosier (art director) ,
Rosy Thomas (art director) ,
Kenneth Roman (graphic designer) ,
April Freeman (scenic artist) ,
Jennifer Engel (set decorator) ,
2014
Winner
Half Hour Single-Camera Television Series
Jim Gloster (production designer) ,
E. David Cosier (art director) ,
Kenneth Roman (graphic designer) ,
Beth Kuhn (set designer) ,
Tiffany Zappulla (set decorator) ,
California on Location Awards
2017
Winner
Location Team of the Year - Half Hour Television
Caleb Duffy (Location Manager) ,
Clay Valenti (Key Assistant Location Manager) ,
Taylor Erickson (Key Assistant Location Manager) ,
Zak Khan (Key Assistant Location Manager) ,
Jennifer Antoinette Kennedy (Key Assistant Location Manager) ,
Casting Society of America, USA
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Pat Moran (location casting) ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Pat Moran (location casting) ,
Cinema Audio Society, USA
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
William F. MacPherson (producton mixer) ,
John W. Cook II (re-recording mixer) ,
William Freesh (re-recording mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
William F. MacPherson (production mixer) ,
John W. Cook II (re-recording mixer) ,
William Freesh (re-recording mixer) ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
William F. MacPherson (production mixer) ,
Richard Davey (re-recording mixer) ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
William F. MacPherson (production mixer) ,
Richard Davey (re-recording mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Comedy Series
2015
Nominee
Best Comedy Series
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
2014
Winner
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Best Comedy Series
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
2013
Winner
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2013
Nominee
Best Comedy Series
2012
Nominee
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Directors Guild of America, USA
2018
Winner
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Beth McCarthy-Miller ,
David Hyman (unit production manager) (plaque) ,
Dale Stern (first assistant director) (plaque) ,
Jeff Rosenberg (second assistant director) (plaque) ,
Yarden Levo (second second assistant director) (plaque) ,
Chalis Romero (additional second assistant director) (plaque) ,
2017
Winner
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Becky Martin ,
David Hyman (unit production manager) (plaque) ,
Dale Stern (first assistant director) (plaque) ,
Michelle Gritzer (second assistant director) (plaque) ,
Chris Riddle (second second assistant director) (plaque) ,
Gary Cotti (additional second assistant director) (plaque) ,
2017
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Dale Stern ,
2016
Winner
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Chris Addison ,
Bill Hill (unit production manager) (plaque) ,
Dale Stern (first assistant director) (plaque) ,
Michelle Gritzer (second assistant director) (plaque) ,
Miles A. Perman (second second assistant director) (plaque) ,
Gay and Lesbian Entertainment Critics Association (GALECA)
2017
Nominee
TV Comedy of the Year
TV Performance of the Year - Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
2016
Nominee
TV Comedy of the Year
2015
Nominee
TV Comedy of the Year
2014
Nominee
TV Comedy of the Year
Gold Derby Awards
2017
Winner
Comedy Series
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
2017
Nominee
Comedy Supporting Actress
Anna Chlumsky ,
Comedy Supporting Actor
Tony Hale ,
Comedy Supporting Actor
Timothy Simons ,
Comedy Guest Actor
Peter MacNicol ,
Comedy Episode of the Year
David Mandel (director/writer) ,
Comedy Guest Actor
Hugh Laurie ,
Comedy Guest Actress
Sally Phillips ,
2016
Winner
Comedy Series
Comedy Guest Actor
Martin Mull ,
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
Comedy Episode of the Year
Dale Stern (director) ,
Alex Gregory (writer) ,
Peter Huyck (writer) ,
2016
Nominee
Ensemble of the Year
Comedy Supporting Actress
Anna Chlumsky ,
Comedy Supporting Actor
Timothy Simons ,
Comedy Supporting Actor
Tony Hale ,
Comedy Episode of the Year
David Mandel (director) ,
Erik Kenward (writer) ,
2015
Winner
Comedy Supporting Actress
Anna Chlumsky ,
2015
Nominee
Comedy Episode of the Year
Stephanie Laing (director) ,
Armando Iannucci (writer) ,
Sean Gray (writer) ,
David Quantick (writer) ,
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
Comedy Supporting Actor
Tony Hale ,
Comedy Series
2014
Winner
Comedy Supporting Actor
Tony Hale ,
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Comedy Guest Actor
Christopher Meloni ,
Comedy Episode of the Year
Armando Iannucci (director/writer) ,
David Quantick (writer) ,
Tony Roche (writer) ,
Comedy Episode of the Year
Christopher Morris (director) ,
Sean Gray (writer) ,
Ian Martin (writer) ,
Armando Iannucci (writer) ,
Comedy Supporting Actress
Anna Chlumsky ,
Comedy Series
Ensemble of the Year
2013
Nominee
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
Comedy Series
Comedy Episode of the Year
Chris Addison (director) ,
Sean Gray (writer) ,
Armando Iannucci (writer) ,
2012
Nominee
Comedy Lead Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
Gracie Allen Awards
2018
Winner
Outstanding Female Actor in a Leading Role in a Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2015
Winner
Outstanding Female Actor in a Supporting Role in a Comedy or Musical
Anna Chlumsky ,
2014
Winner
Outstanding Comedy
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2017
Nominee
Best Voice Actress in a TV Series
Roberta Greganti ,
IGN Summer Movie Awards
2017
Nominee
Best TV Comedy Series
2016
Nominee
Best TV Series
Best TV Comedy Series
2013
Nominee
Best TV Comedy Series
Online Film & Television Association
2017
Winner
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
2017
Nominee
Best Comedy Series
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Timothy Simons ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Guest Actor in a Comedy Series
Hugh Laurie ,
Best Guest Actor in a Comedy Series
Peter MacNicol ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
Best Editing in a Series
2016
Winner
Best Comedy Series
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Guest Actor in a Comedy Series
Martin Mull ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2016
Nominee
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Matt Walsh ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Editing in a Series
2015
Nominee
Best Comedy Series
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2014
Winner
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Writing in a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Simon Blackwell ,
Tony Roche ,
Sean Gray ,
Will Smith ,
Roger Drew ,
Ian Martin ,
Kevin Cecil ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Andy Riley ,
2014
Nominee
Best Comedy Series
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Tony Hale ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Chris Addison ,
Becky Martin ,
Christopher Morris ,
Tim Kirkby ,
2013
Winner
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Guest Actress in a Comedy Series
Allison Janney ,
2013
Nominee
Best Comedy Series
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Direction in a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Chris Addison ,
Becky Martin ,
Christopher Morris ,
Tim Kirkby ,
2012
Nominee
Best Actress in a Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Anna Chlumsky ,
Best Direction in a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Tristram Shapeero ,
Best New Titles Sequence
Best Writing in a Comedy Series
Armando Iannucci ,
Jesse Armstrong ,
Simon Blackwell ,
Tony Roche ,
Sean Gray ,
Will Smith ,
Roger Drew ,
Ian Martin ,
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Premium Comedy Series
PGA Awards
2018
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
David Mandel ,
Frank Rich ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Lewis Morton ,
Morgan Sackett ,
Peter Huyck ,
Alex Gregory ,
Georgia Pritchett ,
Jennifer Crittenden ,
Gabrielle Allan ,
Ian Maxtone-Graham ,
Steve Hely ,
Ted Cohen ,
David Hyman ,
Rachel Axler ,
Billy Kimball ,
Dale Stern ,
Erik Kenward ,
Dan Mintz ,
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
David Mandel ,
Frank Rich ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Lewis Morton ,
Morgan Sackett ,
Sean Gray ,
Peter Huyck ,
Alex Gregory ,
Jim Margolis ,
Georgia Pritchett ,
Will Smith ,
Chris Addison ,
Rachel Axler ,
David Hyman ,
Erik Kenward ,
Billy Kimball ,
Steve Koren ,
2016
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Armando Iannucci ,
Chris Addison ,
Simon Blackwell ,
Christopher Godsick ,
Stephanie Laing ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Frank Rich ,
Tony Roche ,
Kevin Cecil ,
Roger Drew ,
Sean Gray ,
Ian Martin ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Andy Riley ,
Will Smith ,
Bill Hill ,
2015
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Chris Addison ,
Simon Blackwell ,
Christopher Godsick ,
Armando Iannucci ,
Stephanie Laing ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Frank Rich ,
Tony Roche ,
2014
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Simon Blackwell ,
Christopher Godsick ,
Armando Iannucci ,
Stephanie Laing ,
Julia Louis-Dreyfus ,
Frank Rich ,
Tony Roche ,
Satellite Awards
2017
Nominee
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Television Series, Comedy or Musical
2016
Nominee
Best Television Series, Comedy or Musical
2015
Nominee
Best Television Series, Comedy or Musical
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Nominee
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
Best Television Series, Comedy or Musical
2013
Nominee
Best Television Series, Comedy or Musical
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
2012
Nominee
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Julia Louis-Dreyfus ,
Screenwriters Choice Awards, Online
2014
Nominee
Best Television Comedy
Armando Iannucci ,
2013
Nominee
Best Television Comedy
Television Critics Association Awards
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Comedy
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
2016
Nominee
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Achievement in Comedy
2015
Nominee
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
2014
Winner
Outstanding Achievement in Comedy
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
2013
Nominee
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
Outstanding Achievement in Comedy
2012
Nominee
Individual Achievement in Comedy
Julia Louis-Dreyfus ,
TV Guide Awards
2014
Nominee
Favorite Actress
Julia Louis-Dreyfus ,
Favorite Comedy Series
Women's Image Network Awards
2014
Winner
Actress Comedy Series
Julia Louis-Dreyfus ,
Writers Guild of America, USA
2018
Winner
Comedy Series
Rachel Axler ,
Sean Gray ,
Alex Gregory ,
Peter Huyck ,
Erik Kenward ,
Billy Kimball ,
Steve Koren ,
David Mandel ,
Jim Margolis ,
Lewis Morton ,
Georgia Pritchett ,
Will Smith ,
Alexis Wilkinson ,
2018
Nominee
Episodic Comedy
Ted Cohen ,
2017
Nominee
Comedy Series
Rachel Axler ,
Sean Gray ,
Alex Gregory ,
Peter Huyck ,
Erik Kenward ,
Billy Kimball ,
Steve Koren ,
David Mandel ,
Jim Margolis ,
Lewis Morton ,
Georgia Pritchett ,
Will Smith ,
Alexis Wilkinson ,
2016
Winner
Comedy Series
Simon Blackwell ,
Jon Brown ,
Kevin Cecil ,
Roger Drew ,
Peter Fellows ,
Neil Gibbons ,
Rob Gibbons ,
Sean Gray ,
Callie Hersheway ,
Armando Iannucci ,
Sean M. Love ,
Ian Martin ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Andy Riley ,
Tony Roche ,
Will Smith ,
2015
Nominee
Comedy Series
Simon Blackwell ,
Kevin Cecil ,
Roger Drew ,
Sean Gray ,
Armando Iannucci ,
Ian Martin ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Andy Riley ,
Tony Roche ,
Will Smith ,
2014
Winner
Comedy Series
Simon Blackwell ,
Roger Drew ,
Sean Gray ,
Armando Iannucci ,
Ian Martin ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Tony Roche ,
Will Smith ,
2013
Nominee
New Series
Jesse Armstrong ,
Simon Blackwell ,
Roger Drew ,
Sean Gray ,
Armando Iannucci ,
Ian Martin ,
Tony Roche ,
Will Smith ,
Writers' Guild of Great Britain
2015
Winner
Best TV Situation Comedy
Simon Blackwell ,
Jon Brown ,
Kevin Cecil ,
Roger Drew ,
Peter Fellows ,
Neil Gibbons ,
Rob Gibbons ,
Sean Gray ,
Callie Hersheway ,
Armando Iannucci ,
Sean M. Love ,
Ian Martin ,
Georgia Pritchett ,
David Quantick ,
Andy Riley ,
Tony Roche ,
Will Smith ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

El Chapo
720p WEBRip » 300MB
فصل سوم » قسمت 13 پایان فصل

El Chapo (2017–)

7.9 / 10
10,126
ژانر : جنایی , درام
سازنده : Ernesto Contreras , Hammudi Al-Rahmoun Font , Carlos Moreno
نویسنده : Silvana Aguirre , Esteban Orozco , Diego Vega Vidal
زبان : اسپانیایی
ستارگان : Marco de la O , Humberto Busto , Diego Vásquez
مدت زمان : 43 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 03 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال زندگی یکی بزرگترین قاچاقچی دنیا "ال چاپو" که از روزهای اول کارش در سال 1980 که برای کارتل "گوادالاخارا" کار می کرد و به قدرت رسیدنش در 1990 و سقوط ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
720p WEB-DL x265 » 100MB
480p WEB-DL » 80MB
فصل اول » قسمت 12 پایان فصل

B: The Beginning (2018–)

7.3 / 10
2,464
ژانر : انیمیشن , اکشن , جنایی
سازنده : Kazuto Nakazawa , Yoshinobu Yamakawa , Kenichi Matsuzawa
نویسنده : Jalen K. Cassell , Katsuya Ishida , Kazuto Nakazawa
زبان : ژاپنی
ستارگان : Hiroaki Hirata , Hiroki Touchi , Jalen K. Cassell
مدت زمان : 25 دقیقه
محصول : ژاپن
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : در این انیمه، دانشمندان امیدوارند که “انسانهای جدید” صلح جهانی ایجاد کنند، اما آنها توسط یک گروه بد با طرح های بسیار متفاوت ربوده می شوند...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Roswell, New Mexico (2019–)

6 / 10
5,574
ژانر : درام , عاشقانه , علمی تخیلی
سازنده : Tim Andrew , Lance Anderson , Julie Plec
نویسنده : Carina Adly MacKenzie , Eva McKenna , Miguel Nolla
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jeanine Mason , Nathan Parsons , Michael Vlamis
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "لیز پارکر" فرزند 2 مهاجر غیرقانونی هست ، پس از اینکه به شهر توریستی خود یعنی رازول میرود ، در رستوران پدر و مادرش به‌ عنوان پیشخدمت کار خواهد کرد ، ولی در ه ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Reverie
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 10 اضافه شد

Reverie (2018–)

6.7 / 10
2,999
ژانر : درام , علمی تخیلی , هیجان انگیز
سازنده : Matt Earl Beesley , Jaume Collet-Serra , Kenneth Fink
نویسنده : Mickey Fisher , Erika Green Swafford , Tom Szentgyorgyi
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sarah Shahi , Dennis Haysbert , Sendhil Ramamurthy
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : یک کارآگاه سابق متخصص رفتارشناسی در هنگام راه اندازی یک برنامه واقعیت مجازی پیشرفته که استفاده کنندگان از آن میتوانند در رویاهای خود زندگی کنند، درگیر عواقب خطرناک و ناخواسته ای می ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Greenhouse Academy
720p WEBRip » 300MB
480p WEBRip » 150MB
فصل دوم » قسمت 12 پایان فصل

Greenhouse Academy (2017–)

7.5 / 10
3,761
ژانر : درام
سازنده : Roee Florentin , Amir Mann
نویسنده : Giora Chamizer , Paula Yoo
زبان : انگلیسی
ستارگان : Ariel Mortman , Finn Roberts , Chris O'Neal
مدت زمان : 25 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 02 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : در مدرسه شبانه روزی نخبگان در کالیفرنیای جنوبی، دانش آموزان از دو خوابگاه رقیب، با هم متحد می شوند تا یک طرح بد را خنثی کنند...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
El Chapo B: The Beginning Roswell, New Mexico Reverie Greenhouse Academy
Breaking the Waves Rebel in the Rye The Discovery Do the Right Thing The Mexican Tower Heist Tous les matins du monde